DLP0QSA350HL2D
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLP0QSA350HL2D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DLP0QSA350HL2D.pdf2.DLP0QSA350HL2D.pdf3.DLP0QSA350HL2D.pdf4.DLP0QSA350HL2D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DLP0QSA350HL2D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 5V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.026" L x 0.020" W (0.65mm x 0.50mm) Σειρά DLP0Q
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0202 (0505 Metric), 4 PC Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Γραμμών 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 35 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.014" (0.35mm) Τύπος φίλτρου Signal Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 35 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 2.75 Ohm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 2.75 Ohm Κάρτα Πάχος (mm) 100mA