DEF1XLH100JN3A
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEF1XLH100JN3A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10PF 6.3KV SL RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.DEF1XLH100JN3A.pdf2.DEF1XLH100JN3A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
900 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DEF1XLH100JN3A Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 10PF 6.3KV SL RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 345153 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DEF1XLH100JN3A.pdf2.DEF1XLH100JN3A.pdf
Τάση - Ονομαστική 6300V (6.3kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας SL
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia (7.00mm) Σειρά DEF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm)
Χαρακτηριστικά High Voltage Λεπτομερής περιγραφή 10pF ±5% 6300V (6.3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
χωρητικότητα 10pF εφαρμογές General Purpose