DEF1XLH100JA3B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEF1XLH100JA3B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10PF 6.3KV SL RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.DEF1XLH100JA3B.pdf2.DEF1XLH100JA3B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DEF1XLH100JA3B Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 10PF 6.3KV SL RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 409872 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DEF1XLH100JA3B.pdf2.DEF1XLH100JA3B.pdf
Τάση - Ονομαστική 6300V (6.3kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας SL
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia (7.00mm) Σειρά DEF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 490-12635
DEF1XLH100JA3B-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Χαρακτηριστικά High Voltage
Λεπτομερής περιγραφή 10pF ±5% 6300V (6.3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc χωρητικότητα 10pF