BLM15HD182SZ1D
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 1800OHM 0402 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BLM15HD182SZ1D.pdf2.BLM15HD182SZ1D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLM15HD182SZ1D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 1800OHM 0402 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 952018 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BLM15HD182SZ1D.pdf2.BLM15HD182SZ1D.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Σειρά *
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 490-17662-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Ύψος (Max) 0.022" (0.55mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 2.2 Ohm
Κάρτα Πάχος (mm) 200mA