BLM15HD102SZ1D
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 1000 OHM 0201 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.BLM15HD102SZ1D.pdf2.BLM15HD102SZ1D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLM15HD102SZ1D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 1000 OHM 0201 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1232779 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BLM15HD102SZ1D.pdf2.BLM15HD102SZ1D.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά EMIFIL®, BLM15
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Ύψος (Max) 0.013" (0.33mm) Τύπος φίλτρου Signal Line
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 1.25 Ohm Κάρτα Πάχος (mm) 250mA