LXMG221D-0700040-D2F
MicrosemiMicrosemi
LXMG221D-0700040-D2F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 40-57V 700MA
Φύλλα δεδομένων: LXMG221D-0700040-D2F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LXMG221D-0700040-D2F Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 40-57V 700MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4259 pcs Φύλλο δεδομένων LXMG221D-0700040-D2F.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 40 ~ 57 V
Τάση - Εισόδου (Min) 347VAC Τάση - Εισόδου (Max) 480VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα IP66
Ισχύς (Watts) 40W Αλλα ονόματα LXMG221D0700040D2F
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP
Αποδοτικότητα 91% dimming Analog
Λεπτομερής περιγραφή 700mA 40 ~ 57 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 700mA