LXMG1930-28-04
MicrosemiMicrosemi
LXMG1930-28-04 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC BOOST 35V 50MA
Φύλλα δεδομένων: LXMG1930-28-04.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LXMG1930-28-04 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή LED DRIVER CC BOOST 35V 50MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5115 pcs Φύλλο δεδομένων LXMG1930-28-04.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 35V (Max)
Τάση - Εισόδου (Min) 4.75V Τάση - Εισόδου (Max) 28V
Τύπος Constant Current τοπολογία Boost
Στυλ λήξης Terminal Block Μέγεθος / Διαστάσεις 2.72" L x 1.10" W x 0.24" H (69.0mm x 27.9mm x 6.0mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Ισχύς (Watts) 5W Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 80°C
Αριθμός Εξόδων 3 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 85%
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή 50mA 35V (Max) Constant Current LED Driver Boost Topology 3 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 50mA εγκρίσεις -