LXMG1617-12-62
MicrosemiMicrosemi
LXMG1617-12-62 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος MOD INVERTER CCFL 6W 12V PROG
Φύλλα δεδομένων: LXMG1617-12-62.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LXMG1617-12-62 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD INVERTER CCFL 6W 12V PROG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3964 pcs Φύλλο δεδομένων LXMG1617-12-62.pdf
Τάση - Είσοδος 12V Τύπος CCFL and UV Lamps
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.94" L x 0.63" W x 0.30" H (100mm x 16mm x 7.5mm) Σειρά LXMG1617-12-6x
Παραγωγή 1800V τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1800V Output 3.94" L x 0.63" W x 0.30" H (100mm x 16mm x 7.5mm) Chassis Mount