LXMG1617-12-42
MicrosemiMicrosemi
LXMG1617-12-42 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος MOD INVERTER CCFL 4W 12V PROG
Φύλλα δεδομένων: LXMG1617-12-42.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LXMG1617-12-42 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD INVERTER CCFL 4W 12V PROG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4670 pcs Φύλλο δεδομένων LXMG1617-12-42.pdf
Τάση - Είσοδος 12V Τύπος CCFL and UV Lamps
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.39" L x 0.63" W x 0.24" H (86mm x 16mm x 6.2mm) Σειρά LXMG1617-12-4x
Παραγωγή 1600V τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1600V Output 3.39" L x 0.63" W x 0.24" H (86mm x 16mm x 6.2mm) Chassis Mount