LXMG1612-12-03
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD INVERTER CCFL DGTL SGL 12V
Φύλλα δεδομένων: LXMG1612-12-03.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LXMG1612-12-03 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD INVERTER CCFL DGTL SGL 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5828 pcs Φύλλο δεδομένων LXMG1612-12-03.pdf
Τάση - Είσοδος 12V Τύπος CCFL and UV Lamps
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.96" L x 0.63" W x 0.31" H (126mm x 16mm x 8mm) Σειρά LXMG1612-12-xx
Παραγωγή 1800V τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1800V Output 4.96" L x 0.63" W x 0.31" H (126mm x 16mm x 8mm) Chassis Mount