LXMG1612-12-01
MicrosemiMicrosemi
LXMG1612-12-01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος MOD INVERTER CCFL DGTL SGL 12V
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LXMG1612-12-01 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD INVERTER CCFL DGTL SGL 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5568 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Είσοδος 12V Τύπος CCFL and UV Lamps
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.96" L x 0.63" W x 0.31" H (126mm x 16mm x 8mm) Σειρά LXMG1612-12-xx
Παραγωγή 1800V τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1800V Output 4.96" L x 0.63" W x 0.31" H (126mm x 16mm x 8mm) Chassis Mount