5KP51CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 51V 82.4V P600
Φύλλα δεδομένων: 5KP51CAE3/TR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 5KP51CAE3/TR13 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 51V 82.4V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59955 pcs Φύλλο δεδομένων 5KP51CAE3/TR13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 51V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 82.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 56.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 60.7A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης 5KP51
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5KP54
5KP54
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 54V 91.46V P600