5KP51CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP51CA-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 5KP51CA-B
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 51V 82.4V P600
Φύλλα δεδομένων: 5KP51CA-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5KP51CA-B
Αριθμός εξαρτήματος 5KP51CA-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 51V 82.4V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28466 pcs Φύλλο δεδομένων 5KP51CA-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 51V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 82.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 56.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600 Σειρά 5KP
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 61.9A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5KP51CA-HRA
5KP51CA-HRA
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 51VWM 82.4VC AXIAL
Σε απόθεμα: 6400 pcs
Κατεβάστε: 5KP51CA-HRA.pdf
RFQ
5KP51CA
5KP51CA