SMCJ1.5KE8.2A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMCJ1.5KE8.2A-TP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 7.02V 12.1V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMCJ1.5KE8.2A-TP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ1.5KE8.2A-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 7.02V 12.1V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 219416 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ1.5KE8.2A-TP.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 7.02V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 12.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 7.79V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMC)
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα SMCJ1.5KE8.2A-TPMSCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 125.6A