SMCJ1.5KE7.5A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMCJ1.5KE7.5A-TP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 6.4V 11.3V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMCJ1.5KE7.5A-TP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ1.5KE7.5A-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 6.4V 11.3V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 262914 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ1.5KE7.5A-TP.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 6.4V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 11.3V
Τάση - Ανάλυση (Min) 7.13V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMC)
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα SMCJ1.5KE7.5A-TPMSCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 134.5A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αριθμός μέρους βάσης 1.5KE
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMCJ1.5KE68A-TP
SMCJ1.5KE68A-TP
Περιγραφή: TVS DIODE 58.1V 92V DO214AB
Σε απόθεμα: 300803 pcs
Κατεβάστε: SMCJ1.5KE68A-TP.pdf
RFQ
SMCJ1.5KE82A-TP
SMCJ1.5KE82A-TP
Περιγραφή: TVS DIODE 70.1V 113V DO214AB
Κατεβάστε: SMCJ1.5KE82A-TP.pdf
RFQ
SMCJ1.5KE75A-TP
SMCJ1.5KE75A-TP
Περιγραφή: TVS DIODE 64.1V 103V DO214AB