SMCJ1.5KE51A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMCJ1.5KE51A-TP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 43.6V 70.1V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMCJ1.5KE51A-TP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ1.5KE51A-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 43.6V 70.1V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 292538 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ1.5KE51A-TP.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 43.6V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 70.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 48.5V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMC)
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα SMCJ1.5KE51A-TPMSTR
SMCJ15KE51ATP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 21.7A