SMCJ1.5KE510A-TP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 434V 698V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMCJ1.5KE510A-TP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ1.5KE510A-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 434V 698V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159272 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ1.5KE510A-TP.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 434V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 698V
Τάση - Ανάλυση (Min) 485V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMC)
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2.1A