SST26VF064BA-104I/SM
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 64M SPI 104MHZ 8SOIJ
Φύλλα δεδομένων: SST26VF064BA-104I/SM.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST26VF064BA-104I/SM Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC FLASH 64M SPI 104MHZ 8SOIJ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5560 pcs Φύλλο δεδομένων SST26VF064BA-104I/SM.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 1.5ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIJ
Σειρά SST26 SQI® Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 64Mb (8M x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI - Quad I/O Μορφή μνήμης FLASH
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 64Mb (8M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-SOIJ
Συχνότητα ρολογιού 104MHz Αριθμός μέρους βάσης SST26VF064