SST26VF064B-104V/MN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST26VF064B-104V/MN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 64M SPI 104MHZ 8WDFN
Φύλλα δεδομένων: SST26VF064B-104V/MN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST26VF064B-104V/MN Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC FLASH 64M SPI 104MHZ 8WDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26894 pcs Φύλλο δεδομένων SST26VF064B-104V/MN.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 1.5ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-WDFN (6x8)
Σειρά SST26 SQI® Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 8-WDFN Exposed Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 64Mb (8M x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI - Quad I/O Μορφή μνήμης FLASH
Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 64Mb (8M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-WDFN (6x8) Συχνότητα ρολογιού 104MHz