SST26VF032-80-5I-S2AE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 32M SPI 80MHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: SST26VF032-80-5I-S2AE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST26VF032-80-5I-S2AE Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC FLASH 32M SPI 80MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39204 pcs Φύλλο δεδομένων SST26VF032-80-5I-S2AE.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 1.5ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά SST26 SQI® Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 32Mb (4M x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI - Quad I/O Μορφή μνήμης FLASH
Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 32Mb (4M x 8) SPI - Quad I/O 80MHz 8-SOIC Συχνότητα ρολογιού 80MHz