SST26VF016BT-104V/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST26VF016BT-104V/SN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 16M SPI 104MHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: SST26VF016BT-104V/SN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST26VF016BT-104V/SN Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC FLASH 16M SPI 104MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64406 pcs Φύλλο δεδομένων SST26VF016BT-104V/SN.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 1.5ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά SST26 SQI® Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 16Mb (2M x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI - Quad I/O Μορφή μνήμης FLASH
Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 16Mb (2M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-SOIC Συχνότητα ρολογιού 104MHz