SST25WF020-40-5I-SAF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25WF020-40-5I-SAF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 2M SPI 40MHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.SST25WF020-40-5I-SAF.pdf2.SST25WF020-40-5I-SAF.pdf3.SST25WF020-40-5I-SAF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST25WF020-40-5I-SAF Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC FLASH 2M SPI 40MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 60µs Τάσης - Προμήθεια 1.65 V ~ 1.95 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά SST25 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 2Mb (256K x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης FLASH
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 2Mb (256K x 8) SPI 40MHz 8-SOIC
Συχνότητα ρολογιού 40MHz Αριθμός μέρους βάσης SST25WF020