SST25WF010-40-5I-QAF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25WF010-40-5I-QAF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 1M SPI 40MHZ 8WSON
Φύλλα δεδομένων: 1.SST25WF010-40-5I-QAF.pdf2.SST25WF010-40-5I-QAF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST25WF010-40-5I-QAF Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC FLASH 1M SPI 40MHZ 8WSON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4345 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SST25WF010-40-5I-QAF.pdf2.SST25WF010-40-5I-QAF.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 60µs Τάσης - Προμήθεια 1.65 V ~ 1.95 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-WSON
Σειρά SST25 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-WDFN Exposed Pad Αλλα ονόματα SST25WF010405IQAF
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 1Mb (128K x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης FLASH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 1Mb (128K x 8) SPI 40MHz 8-WSON Συχνότητα ρολογιού 40MHz