SST25VF040B-80-4I-QAE
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25VF040B-80-4I-QAE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 4M SPI 80MHZ 8WSON
Φύλλα δεδομένων: 1.SST25VF040B-80-4I-QAE.pdf2.SST25VF040B-80-4I-QAE.pdf3.SST25VF040B-80-4I-QAE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST25VF040B-80-4I-QAE Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC FLASH 4M SPI 80MHZ 8WSON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10µs Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-WSON (6x5)
Σειρά SST25 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-WDFN Exposed Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 4Mb (512K x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης FLASH
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 80MHz 8-WSON (6x5)
Συχνότητα ρολογιού 80MHz Αριθμός μέρους βάσης SST25VF040B