SST25VF040B-50-4I-S2AF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 4M SPI 50MHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.SST25VF040B-50-4I-S2AF.pdf2.SST25VF040B-50-4I-S2AF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST25VF040B-50-4I-S2AF Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC FLASH 4M SPI 50MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10µs Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά SST25 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 4Mb (512K x 8)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης FLASH
Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 50MHz 8-SOIC Συχνότητα ρολογιού 50MHz