PIC32MM0256GPM048T-I/M4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48UQFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC32MM0256GPM048T-I/M4.pdf2.PIC32MM0256GPM048T-I/M4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC32MM0256GPM048T-I/M4 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-UQFN (6x6)
Ταχύτητα 25MHz Σειρά PIC® 32MM
RAM Μέγεθος 32K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 48-UFQFN Exposed Pad
Αλλα ονόματα PIC32MM0256GPM048T-I/M4CT Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 38
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-UQFN (6x6) Μετατροπείς δεδομένων A/D 17x10/12b