PIC32MM0256GPM048-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MM0256GPM048-I/PT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC32MM0256GPM048-I/PT.pdf2.PIC32MM0256GPM048-I/PT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC32MM0256GPM048-I/PT Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-TQFP-EP (7x7)
Ταχύτητα 25MHz Σειρά PIC® 32MM
RAM Μέγεθος 32K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 48-TQFP Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)