PIC24FJ256GA705-I/M4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 256KB FLASH 48UQFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC24FJ256GA705-I/M4.pdf2.PIC24FJ256GA705-I/M4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC24FJ256GA705-I/M4 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 63345 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC24FJ256GA705-I/M4.pdf2.PIC24FJ256GA705-I/M4.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-UQFN (6x6)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® 24F
RAM Μέγεθος 16K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 48-UFQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 40 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 256KB (85.5K x 24) FLASH 48-UQFN (6x6)