PIC24FJ256GA702T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ256GA702T-I/SO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16-BIT 256KB FLASH 28SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC24FJ256GA702T-I/SO.pdf2.PIC24FJ256GA702T-I/SO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC24FJ256GA702T-I/SO Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 65086 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC24FJ256GA702T-I/SO.pdf2.PIC24FJ256GA702T-I/SO.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SOIC
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® 24F
RAM Μέγεθος 16K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αλλα ονόματα PIC24FJ256GA702T-I/SO-ND
PIC24FJ256GA702T-I/SOTR
Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 22
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 256KB (85.5K x 24) FLASH 28-SOIC Μετατροπείς δεδομένων A/D 10x12b