PIC24FJ128DA206T-I/MR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC24FJ128DA206T-I/MR.pdf2.PIC24FJ128DA206T-I/MR.pdf3.PIC24FJ128DA206T-I/MR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC24FJ128DA206T-I/MR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-QFN (9x9)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® 24F
RAM Μέγεθος 96K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 64-VFQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 52 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 64-QFN (9x9) Μετατροπείς δεδομένων A/D 16x10b