PIC24FJ128DA110T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ128DA110T-I/PT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC24FJ128DA110T-I/PT.pdf2.PIC24FJ128DA110T-I/PT.pdf3.PIC24FJ128DA110T-I/PT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC24FJ128DA110T-I/PT Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.2 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-TQFP (12x12)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® 24F
RAM Μέγεθος 24K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 100-TQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 84 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12) Μετατροπείς δεδομένων A/D 24x10b