PIC18LF13K50-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF13K50-I/P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20DIP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18LF13K50-I/P.pdf2.PIC18LF13K50-I/P.pdf3.PIC18LF13K50-I/P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
374 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18LF13K50-I/P Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-PDIP
Ταχύτητα 48MHz Σειρά PIC® XLP™ 18K
RAM Μέγεθος 512 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 8KB (4K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 14 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 256 x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 8KB (4K x 16) FLASH 20-PDIP Μετατροπείς δεδομένων A/D 11x10b