PIC18LF13K22T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF13K22T-I/ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18LF13K22T-I/ML.pdf2.PIC18LF13K22T-I/ML.pdf3.PIC18LF13K22T-I/ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18LF13K22T-I/ML Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-QFN (4x4)
Ταχύτητα 64MHz Σειρά PIC® XLP™ 18K
RAM Μέγεθος 256 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 8KB (4K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-VFQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 17 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 256 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 8KB (4K x 16) FLASH 20-QFN (4x4)