PIC18F6628-I/PT
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 96KB FLASH 64TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18F6628-I/PT.pdf2.PIC18F6628-I/PT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18F6628-I/PT Κατασκευαστής Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 9869 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC18F6628-I/PT.pdf2.PIC18F6628-I/PT.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) FLASH Τάσης - Ανάλυση 64-TQFP (10x10)
Σειρά PIC® 18F Κατάσταση RoHS Tray
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 40MHz απαιτεί Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Τύπος μνήμης προγράμματος 96KB (48K x 16) Μέγεθος μνήμης προγράμματος I²C, SPI, UART/USART
Πόλωση 64-TQFP Άλλα ονόματα PIC18F6628IPT
Oscillator Τύπος A/D 12x12b Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Λειτουργικό σύστημα PIC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PIC18F6628-I/PT
Διευρυμένη περιγραφή PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 96KB (48K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10) Περιγραφή IC MCU 8BIT 96KB FLASH 64TQFP
SRAM Bytes δεδομένων 1K x 8 Μετατροπείς δεδομένων 4.2 V ~ 5.5 V