PIC18F6628-E/PT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 96KB FLASH 64TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18F6628-E/PT.pdf2.PIC18F6628-E/PT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
160 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18F6628-E/PT Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 9285 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC18F6628-E/PT.pdf2.PIC18F6628-E/PT.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (10x10)
Ταχύτητα 25MHz Σειρά PIC® 18F
RAM Μέγεθος 3.8K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 96KB (48K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 64-TQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 54 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος 1K x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 96KB (48K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10)