PIC18F458-I/P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PIC18F458-I/P
Αριθμός εξαρτήματος PIC18F458-I/P Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 40-PDIP
Ταχύτητα 40MHz Σειρά PIC® 18F
RAM Μέγεθος 1.5K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (16K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Αλλα ονόματα PIC18F458I/P
PIC18F458IP
Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 33
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 256 x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 40-PDIP Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b