PIC18F458-I/L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PIC18F458-I/L
Αριθμός εξαρτήματος PIC18F458-I/L Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-PLCC (16.59x16.59)
Ταχύτητα 40MHz Σειρά PIC® 18F
RAM Μέγεθος 1.5K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (16K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 44-LCC (J-Lead)
Αλλα ονόματα PIC18F458I/L
PIC18F458IL
Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 33
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 256 x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b