PIC17C43T-33E/PQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC17C43T-33E/PQ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 8KB OTP 44MQFP
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC17C43T-33E/PQ Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-MQFP (10x10)
Ταχύτητα 33MHz Σειρά PIC® 17C
RAM Μέγεθος 454 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 8KB (4K x 16) Περιφερειακά POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 44-QFP
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 33 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 8KB (4K x 16) OTP 44-MQFP (10x10) Μετατροπείς δεδομένων -