PIC17C43T-25I/L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 8KB OTP 44PLCC
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC17C43T-25I/L Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-PLCC (16.59x16.59)
Ταχύτητα 25MHz Σειρά PIC® 17C
RAM Μέγεθος 454 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 8KB (4K x 16) Περιφερειακά POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 44-LCC (J-Lead)
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 33 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 8KB (4K x 16) OTP 44-PLCC (16.59x16.59) Μετατροπείς δεδομένων -