PIC17C42A-25E/P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 4KB OTP 40DIP
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC17C42A-25E/P Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 40-PDIP
Ταχύτητα 25MHz Σειρά PIC® 17C
RAM Μέγεθος 232 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 4KB (2K x 16) Περιφερειακά POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 33 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 4KB (2K x 16) OTP 40-PDIP Μετατροπείς δεδομένων -