PIC17C42A-25/PQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC17C42A-25/PQ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 4KB OTP 44MQFP
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
96 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC17C42A-25/PQ Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-MQFP (10x10)
Ταχύτητα 25MHz Σειρά PIC® 17C
RAM Μέγεθος 232 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος OTP
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 4KB (2K x 16) Περιφερειακά POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 44-QFP
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 33 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 4KB (2K x 16) OTP 44-MQFP (10x10)