PIC16LF15354T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF15354T-I/ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16LF15354T-I/ML.pdf2.PIC16LF15354T-I/ML.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16LF15354T-I/ML Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 68913 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC16LF15354T-I/ML.pdf2.PIC16LF15354T-I/ML.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-QFN (6x6)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 16F
RAM Μέγεθος 512 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 7KB (4K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 28-VQFN Exposed Pad
Αλλα ονόματα PIC16LF15354T-I/ML-ND
PIC16LF15354T-I/MLTR
Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 25
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 224 x 8
Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-QFN (6x6) Μετατροπείς δεδομένων A/D 24x10b, D/A 1x5b