PIC16LF15354-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF15354-I/SS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16LF15354-I/SS.pdf2.PIC16LF15354-I/SS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
799 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16LF15354-I/SS Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 77611 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC16LF15354-I/SS.pdf2.PIC16LF15354-I/SS.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SSOP
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 16F
RAM Μέγεθος 512 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 7KB (4K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 25 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 224 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SSOP