PIC16F18324-E/JQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18324-E/JQ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 7KB FLASH 16UQFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16F18324-E/JQ.pdf2.PIC16F18324-E/JQ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
819 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16F18324-E/JQ Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 69702 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC16F18324-E/JQ.pdf2.PIC16F18324-E/JQ.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-UQFN (4x4)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 16F
RAM Μέγεθος 512 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 7KB (4K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-UQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 12 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος 256 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 16-UQFN (4x4)