PIC16F18323T-I/JQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18323T-I/JQ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16UQFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC16F18323T-I/JQ.pdf2.PIC16F18323T-I/JQ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC16F18323T-I/JQ Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 90802 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC16F18323T-I/JQ.pdf2.PIC16F18323T-I/JQ.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-UQFN (4x4)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά PIC® XLP™ 16F
RAM Μέγεθος 256 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 3.5KB (2K x 14) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-UQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 12 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος 256 x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 16-UQFN (4x4)