MIC5524-3.3YMT-TZ
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5524-3.3YMT-TZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LDO 3.3V 0.5A 4TDFN
Φύλλα δεδομένων: MIC5524-3.3YMT-TZ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5524-3.3YMT-TZ Κατασκευαστής Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LDO 3.3V 0.5A 4TDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5192 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5524-3.3YMT-TZ.pdf
Τάση / ρεύμα - Υλοποίηση 1 525mA Τάση - Είσοδος Up to 5.5V
Τάσης - Ανάλυση 4-TDFN (1x1) Σειρά -
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® ρυθμιστής Τοπολογία 500mA
Πόλωση 4-UDFN Exposed Pad Άλλα ονόματα 1611-MIC5524-3.3YMT-DKR
1611-MIC5524-3.3YMT-DKR-ND
1611-MIC5524-3.3YMT-TZDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 0.26V @ 500mA
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MIC5524-3.3YMT-TZ Συχνότητα - Αλλαγή Positive Fixed
Διευρυμένη περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 500mA 4-TDFN (1x1) Περιγραφή IC REG LDO 3.3V 0.5A 4TDFN
Τρέχουσες - εξόδου 3.3V Τρέχουσες - Όριο (Min) 1