MIC5524-2.5YMT-TZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 2.5V 500MA 4TDFN
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5524-2.5YMT-TZ Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 500MA 4TDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 322215 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 500mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-TDFN (1x1) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-UDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 65dB (100Hz ~ 1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MIC5524-2.5YMTTZ
MIC5524-2.5YMTTZ-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 4-TDFN (1x1) Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 55µA
Τρέχουσες - εξόδου 500mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable