MIC5514-1.2YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5514-1.2YMT-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.2V 300MA 6TDFN
Φύλλα δεδομένων: MIC5514-1.2YMT-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5514-1.2YMT-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.2V 300MA 6TDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 803745 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5514-1.2YMT-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.38V @ 300mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.2V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-TDFN (1.6x1.6) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 6-UFDFN Exposed Pad PSRR 65dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 1611-MIC5514-1.2YMT-CT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 300mA 6-TDFN (1.6x1.6) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 65µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 55µA Τρέχουσες - εξόδου 300mA