MIC5512-3.3YMT-T5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6TDFN
Φύλλα δεδομένων: MIC5512-3.3YMT-T5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5512-3.3YMT-T5 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6TDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 226199 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5512-3.3YMT-T5.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.38V @ 300mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-TDFN (1.6x1.6) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-UFDFN Exposed Pad PSRR 65dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MIC5512-3.3YMTT5
MIC5512-3.3YMTT5-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-TDFN (1.6x1.6)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 65µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 55µA
Τρέχουσες - εξόδου 300mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable