MIC5504-1.8YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5504-1.8YMT-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4TDFN
Φύλλα δεδομένων: MIC5504-1.8YMT-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5504-1.8YMT-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4TDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 449162 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5504-1.8YMT-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.38V @ 300mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-TDFN (1x1) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-UDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MIC5504-1.8YMTTR
MIC5504-1.8YMTTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA 4-TDFN (1x1)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 65µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 55µA
Τρέχουσες - εξόδου 300mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable